Наразі у Вінниці тривають роботи по ремонту двох контейнерних майданчиків у дворах багатоповерхівок.

02 | 08 | 2017

В ЦЬОМУ РОЦІ У ДВОРАХ ВІННИЦЬКИХ БАГАТОПОВЕРХІВОК ВЖЕ ВСТАНОВИЛИ 12 НОВИХ КОНТЕЙНЕРНИХ МАЙДАНЧИКІВ ТА ОБЛАШТОВУЮТЬ ЩЕ ДВА

Наразі у Вінниці тривають роботи по ремонту двох контейнерних майданчиків у дворах багатоповерхівок. Завершують монтаж конструкції біля будинку по вулиці Замостянська,3. Також місце для складування відходів буде оновлено за адресою вул.Порика,19. Загалом з початку року вже зроблено капітальний ремонт 12 таких майданчиків.
 
Вже третій рік департамент житлового господарства у Вінниці здійснює капітальний ремонт контейнерних майданчиків для збору відходів та встановлює нові конструкції. Насамперед їх відновлюють там, де майданчики у вкрай незадовільному стані.
 
«З початку 2017 року вже капітально відремонтовано такі площадки за адресами Янгеля,73, Антонова,27, Київська,74, Тичини,6. А також – у дворах по Складській,20, С.Петлюри,28, Широцького,10, Космонавтів,41. З’явились нові контейнерні майданчики й по Замостянській,24, Янгеля,30, Київська,27 Та 1-й провулок Індустріальний,10», – каже начальник відділу капітального ремонту та розвитку житлового господарства департаменту житлового господарства міської ради Сергій Ткачук.
 
Зараз роботи тривають ще по двох об’єктах. На Замостянській,3 вже монтують конструкцію, а для прибудинкової території по вул. Порика,19 наразі роблять каркас, який незабаром встановлять на місці.
 
Ці конструкції, де розміщуються баки для побутових відходів, мають покрівлю та виконані з металопрофілю, який є найбільш практичним матеріалом для подібних об’єктів. Оскільки за потреби його частини можна легко замінити. Ремонт бетонних конструкцій у випадку їх пошкодження є більш затратним.
 
Джерело: http://www.vmr.gov.ua