Інформація щодо зміни тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються КУП «ЕКОВІН» з обгрунтуванням необхідності його зміни

25 | 12 | 2020

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛЬНІШЕ...

Керуючись п.4 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130, комунальне унітарне підприємство «ЕкоВін» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

1.Загальний розмір планового тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами та його структура

2.Періодичність надання послуги: Послуги з поводження з побутовими відходами надаються щоденно або згідно з графіками, встановленими договорами.

3.Обґрунтування змін причини тарифу:

3.1. Чинний тариф на послугу з захоронення побутових відходів встановлений рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 09.10.2014 №2201 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, що надаються КУП «ЕкоВін» зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 16.10.2014 року №2249, відшкодовує 39,7% фактичної собівартості послуги. Собівартість послуги з захоронення побутових відходів, що є складовою послуги з поводження з побутовими відходами, не переглядалась з 2011 року, тому причиною необхідності перегляду тарифу на послугу з захоронення побутових відходів є зростання основних складових собівартості тарифу (паливно-мастильних матеріалів на 102,8%, заробітної плати на 227,6%, ставки екологічного податку на 400%, тощо).

3.2. Чинні тарифи на надання послуг з вивезення побутових відходів встановлені рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 11.10.2018 №2179 «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, що надаються КУП «ЕкоВін», відшкодовують в частині вивезення ТПВ 77,8% фактичної собівартості послуги, в частині вивезення ВГВ - 86,8% фактичної собівартості послуги. Послуга з вивезення побутових відходів, що є складовою послуги з поводження з побутовими відходами, приведена у відповідність до рівня цін матеріальних ресурсів 2020 року, витрат на оплату праці та обсягу надання послуг.

Порівняльний аналіз тарифу:

Через постійний ріст витрат за результатами фінансово-господарської діяльності за 9 місяців 2020 року підприємство отримало збитки. Крім того, на підприємстві постійно бракує обігових коштів, що може призвести до заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємства та обов’язкових платежів до бюджету.

На підставі вищезазначеного, з метою забезпечення належного рівня та своєчасності надання послуг з поводження з побутовими відходами необхідно переглянути чинні тарифи та привести їх у відповідність до економічно обґрунтованих витрат підприємства.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування на електронну адресу ecovin@ukr.net або за адресою: 21037, вул. Сабарівське шосе, 7, м. Вінниця, тел. 535258.

Директор КУП «ЕкоВін» П.О. Гриневич