Про підприємство

Екологічні питання за останні століття набули дуже важливого значення в усьому світі. Одним із важливих питань, які стосуються охорони довкілля, є питання поводження з побутовими відходами. Це пов’язано з тим, що в межах населених пунктів, особливо в обласних центрах, утворюється значний обсяг побутових відходів, виробниками яких є населення, торговельні, промислові, бюджетні та інші підприємства, установи, організації.

Поводження з побутовими відходами є одним з пріоритетних і найважливіших напрямків як господарської так і природоохоронної діяльності. Воно охоплює дії, спрямовані на запобігання утворення відходів, їх збирання, перевезення, зберігання, сортування, перероблення, утилізацію та захоронення.

З метою удосконалення сфери поводження з побутовими відходами, 1 жовтня 2005 року Вінницькою міською радою  було створено комунальне унітарне  підприємство «ЕкоВін», яке сьогодні є багатофункціональним спеціалізованим підприємством, діяльність якого спрямована на  організацію найбільш якісної системи збору та вивезення побутових відходів, санітарне очищення міста, прибирання місць громадського відпочинку (площ, скверів, бульварів), прибирання шляхів міста, утримання міського полігону побутових відходів.

На сьогодні підприємство надає послуги з вивезення побутових відходів понад 70% населення міста Вінниці, яке проживає як у багатоквартирних будинках, так і в одноквартирних будинках з присадибною ділянкою, та понад 2200 підприємствам, установам, організаціям різної форми власності.

 

 

Гриневич Петро Олександрович

Директор КУП "ЕкоВін"

-Діяльність у сфері поводження з побутовими відходами потребує комплексного підходу, який включає в себе  збір та вивіз, відсортування та захоронення відходів. Дуже важливою та відповідальною частиною нашої роботи є утримання полігону побутових відходів. Завдяки злагодженій та  професійній роботі колективу нашого підприємства, не дивлячись ні на що, ми успішно з усім справляємось та йдемо вперед. 

Дякуємо за довіру.

 

 

 

Останні новини