Проекти КУП "ЕкоВін"

КУП "ЕкоВін" проводить не тільки роботу по вивезенню, сортуванню та захороненню побутових відходів, але й активно бере участь у різних громадських проектах. Проводяться екскурсії на сміттєсортувальній станції з метою інформування молоді щодо важливості сортування сміття та збереження екології міста.

Також підприємство прислухається до міжнародного досвіду і завжди готове до співпраці в різних напрямках, які дозволяють вдосконалювати та ефективно використовувати всі доступні ресурси.

Знайомтесь з проектами, в яких наше підприємство брало активну участь. 

 

За оцінками експертів в галузі охорони природи, проблема сміття останніми роками висувається серед інших екологічних проблем на перше місце. Кажучи про озонові діри, атомні електростанції та глобальне потепління, ми не помічаємо, як до нас непомітно підкрадається ще одна небезпека – загинути під горами сміття

Ми настільки звикли до природи в нашій повсякденності, що і в думках не можемо припустити втрати цього блага. Змалку знаємо, що в ліс чи до річки можна прийти будь-коли, чи по гриби-ягоди, чи просто відпочити. І завжди хочемо, щоб місце, яке ми обираємо, було мальовничим, не засміченим і, взагалі, незайманим. Ніхто не хоче відпочивати посеред сплюндрованої природи, купатися в брудній воді чи шукати в лісі гриби посеред куп сміття. Водночас, на жаль, не міфічний «хтось», а ті ж самі люди спричиняють забруднення довкілля.

Але допоки кожен з нас не буде дотримуватись елементарної культури поведінки на природі, не стане виховувати її в своїх дітях, доти наше довкілля не загоїть рани-смітники.