В мерії відповіли на петицію вінничан, в якій просили встановити спеціальні контейнери для роздільного збору сміття

12 | 08 | 2019


12 серпня Вінницька міська рада відповіла на петицію вінничан щодо встановлення контейнерів для роздільного збору відходів. Посадовці зазначають, що питання дуже важливе і робота в даному напрямку проводиться. Пропозицію закупити кольорові контейнери для збору пляшок, паперу, скла та металу, врахують на наступні роки при формуванні бюджету.

«Питання відокремлення ресурсоцінних компонентів з загальної маси побутових відходів, є надзвичайно важливим в умовах зростання виробництва товарів масового споживання.

Запропоновані Вами контейнери для роздільного збору побутових відходів коштують близько 20 тис. грн. за одну одиницю, що в масштабах покриття усього міста потребує значні кошти. На жаль, видатками міського бюджету на 2019 рік не передбачено коштів на закупівлю зазначених контейнерів, але при формуванні міського бюджету на наступні роки дана пропозиція буде врахована.

Крім того, для зменшення негативного впливу відходів на навколишнє середовище, в місті впроваджена система роздільного збирання побутових відходів. Мешканцям запропоновано складувати ресурсоцінні компоненти (ПЕТ-пляшка, папір, скло, метал) в контейнери сухої фракції. Які після проходження процесу сортування, направляються на переробку.

Також, в 2018 році силами КУП «ЕкоВін», проведено закупівлю 100 контейнерів для ПЕТ-пляшки за процедурою електронних торгів, які розташовані на контейнерних майданчиках багатоповерхової забудови міста.

Щиро дякуємо Вам за активну участь у життєдіяльності міста. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити наше місто кращим та процвітаючим», – зазначено у відповіді.

 

Джерело https://www.vinnytsia.today