Зелений “Прозорий офіс” та нічний еко-велопробіг: як Вінниця відзначить Тиждень енергоефективності

12 | 06 | 2017

З 19 по 24 червня відбуватиметься Європейський тиждень сталої енергетики. Протягом тижня вінничанам проводитимуть заходи з метою популяризації енергоощадного способу життя та використання відновлювальних джерел енергії.

19 червня, понеділок

Цього дня стартує еко-тиждень і розпочнеться він із корисних подарунків. Так, з 10:00 до 15:00 «Прозорий офіс»,  що в приміщенні ЦНАПу «Вишенька» (проспект Космонавтів, 30), перетвориться на «Зелений офіс» – його відвідувачів обдаровуватимуть LED-лампочками, еко-сумками, еко-блокнотами і ручками. Тільки, щоб отримати такі подарунки необхідно, як попереджають організатори, підписатись на Facebook-сторінку Green Office та зробити репост запису події.

Також подарунки отримають ті, хто на місці пройде анкетування «Енергозбереження на роботі та вдома», де висловить власні думки з приводу енергозбереження. Та варто поспішити, бо організатори також попереджають, що кількість подарунків обмежена.

23 червня, п’ятниця

За інформацією сайту міськради, усі охочі цього дня зможуть потрапити на екскурсії комунальними підприємствами Вінниці. Щоб побувати на “Вінницяміськтеплоенерго”, «Ековін» чи  “Вінницькій транспортній копанії”, треба зареєструватись за телефоном +38 (0432) 59-52-67.

24 червня, субота

Цього дня у Вінниці відбудеться найбільше еко-заходів. Із 10:30 на площі Стуса розпочнеться реєстрація учасників на велопробіг «Зарядись енергією», який стартує об 11:00. Зареєструватися варто хоча б для того, щоб отримати еко-подарунок. Веломаршрут пролягатиме вулицями: Блока – Пирогова – Келецька – 600-річчя Перемоги – Хмельницьке шосе – ЦПКіВ – Грушевського – площа Європейська.

Ще одним велопробігом «Знайди енергію», але вже нічним, завершать Європейський тиждень сталої енергетики. Старт цього велопробігу з площі Гагаріна (біля Універмагу) о 22:00.

Також протягом суботнього дня, з 11:00 до 17:00, на Європейській площі відбудуться еко-квести для дітей – інформаційна гра на тему сортування сміття з розповсюдженням еко-подарунків. Також організовують майстер-класи для дітей, діятиме лабораторія дослідів з чистої енергії та виставки енергозберігаючого обладнання, матеріалів та електромобілів.

З 12:00 до 16.00 на площі триватиме акція зі збору макулатури «Збережи дерево – врятуй довкілля», а з 11:00 до 17:00 – майстер-клас із виготовлення еко-листівок, еко-блокнотів та закладок з макулатури.

Паралельно можна буде отримати експертні консультації як зробити енергоефективними власні будинки та навчитися правильно сортувати сміття.

 

Джерело: http://vezha.vn.ua

Фото coopeuukraine.files.wordpress.com, з Facebook-сторінки Green Office