Збір пластикових кришечок у м. Вінниця

8 жовтня 2015 року о 11:00 відбулась прес-конференція щодо акції по збору пластикових кришечок у м. Вінниці.

Організатори: ГО «Гармонія», БФ «Подільська громада» та активні вінничани!

Ще наприкінці літа команда ГО «Гармонія» взяла на себе відповідальність бути головним «збирачем» кришечок. І тут почалось, щодня гармонійці зустрічали гостей з кришечками, були й постійні відвідувачі. Активно приєдналися навчальні заклади, сьогодні принесли свої здобутки школи № 23 та № 27, підприємці, зокрема ТМ «Україночка», громадські організації та активісти.

Різні чутки «літали» навколо збору кришечок, адже це хвиля, яку активно підхопила майже вся Україна.

"Ми чекали доки назбираємо перших 300 кг і тоді будемо вирішувати, куди і кому здавати кришечки. Єдине, в чому були впевнені, це те, що усі виручені кошти за зібрані кришечки підуть на лікування наших Героїв, які перебувають на лікуванні чи реабілітації у місті Вінниця"

- зазначила виконавчий директор БФ "Подільська громада" Олена Данілова.

Як тільки ми отримали сигнал від двох шкіл, що маємо вже «багато кришечок» одразу почали шукати організацію, якій здамо надбання. Оскільки у нашому місті реалізовується проект «Екологічне місто», одразу звернулись до організаторів за порадами. І тут з’явилась ідея, що ТОВ «Еко-Драйв» будуть приймати кришечки, перерахують кошти на благодійну програму «Підтримка української армії» і, відповідно, ми допоможемо військовим у лікуванні.

Але ініціатори «ЕКО міста» вирішили надати кришечкам «третє» життя і зробити з них еко-інсталяцію. Тому усі придбані кришечки ТОВ «Еко-Драйв» передає КУП «ЕкоВіну» і вони зроблять з них чудові інсталяції. Які стануть гарним прикладом для вінничан вторинного використання ресурсів. Перші інсталяції можна вже було побачити на прес-конференції.

А ми продовжуємо збирати кришечки, закликаємо усіх долучатись, тому що це не важко, тому що це цікаво, це здружує. Приєднуйтесь, як тільки зберемо наступних 300 кг знову ж таки публічно їх передамо ТОВ «Еко-Драйву», а також одразу повідомимо, кому на лікування пішли кошти від кришечок, які передавали сьогодні!

Схема руху кришечок


1 Крок – збір пластикових кришечок;
2 Крок – накопичення до 300 кг;
3 Крок – передача ТОВ «Еко-Драйв»
4 Крок – перерахування коштів від ТОВ «Еко-Драйв» на рахунок БФ «Подільська громада»
5 Крок – «ЕкоВін» виготовляє інсталяції з пластикових кришечок
6 Крок – встановлення інсталяцій біля місць благоустрою

Пластикові кришечки не просто сміття. З них працівники підприємства «ЕкоВін» створили справжні арт-об'єкти. Три картини виготовили майже з 5 тисяч кришок з-під пляшок. Зробили це у рамках проекту «Екологічне місто».

Творимо наше місто разом!!! Допомагаємо разом!!!